Figurki z papieru – darmowa kolekcja

figurki z papieru

Figurki z papieru – stwórz swoją kolekcję

Świat oszalał na punkcie kolekcjonerskich figurek Funko Pop. Ze względu na charakterystyczny wygląd znajdzie się tak samo dużo przeciwników jak i zapatrzonych w nie fanatyków. Dzięki różnorodności każdy znajdzie serię dla siebie. Osobiście jestem zwolennikiem pełnego eksponowania tych maleństw, a nie trzymania ich w kartonikach. Tylko wtedy w pełni cieszą i kolorują otaczającą rzeczywistość.

W czeluściach internetu udało mi się znaleźć alternatywę w postaci figurki z papieru. Wystarczy, że wejdziesz na stronę Cubeecraft.com, odszukasz interesujący Cię wzór i pobierasz gotowy model. Pozostaje całość wydrukować, dokładnie wyciąć i złożyć. Co ciekawe nie potrzebujesz kleju bo figurki łączą się za pomocą wypustek. Format jest stosunkowo niewielki, ale nic nie stoi na przeszkodzie by wydruk powiększyć i otrzymujemy postać plus size 😛

figurki z papieru

Dlaczego warto? Każdy poradzi sobie bez najmniejszych problemów z wycięciem i złożeniem. W efekcie posiadasz figurkę zupełnie za darmoszkę. Do tego wszystkiego dochodzi satysfakcja z samodzielnej produkcji. Mnogość wzorów jest tak duża, że nawet Ci wybredni zlokalizują interesujący wzór. Do dzieła figurki z papieru czekają.

figurki z papieru

Zobacz inne pomysły na wykonanie czegoś oryginalnego tutaj.