Karty do zdjęć – dwa nowe modele

karty do zdjęć

W nawiązaniu do wiadomości jakie od Was otrzymywałem, zrodziła się wizja by powstały nowe karty do zdjęć. Aktualne dwa modele kolorystyczne – niebieskie i różowe cieszą się dużym zainteresowaniem, jednak trzeba się rozwijać i uzewnętrzniać kreatywne pomysły. W informacjach od Was najczęściej pojawiały się dwie sugestie – może troszkę bardziej kolorowo – oraz nieco rzadziej, ale jednak – może troszkę taniej?

Jako że nie można pozostawać głuchym na oczekiwania młodych rodziców, wziąłem się niezwłocznie do pracy. Owocem mych starań, wieczornego główkowania i ciężkiej pracy twórczej, są karty do zdjęć w dwóch odsłonach.

karty do zdjęć

Pomaluj mój świat – karty do zdjęć

Magia koloru zawładnęła mym umysłem przez kilka wieczorów. Starałem się powrócić do czasów dzieciństwa gdy świat malował się w zupełnie innych barwach. Usilnie próbowałem przypomnieć sobie beztroski okres, w którym nie wszystko musiało mieć sens, a zabawa była motorem napędowym porannego wstawania. Spoglądałem przy tym na Melonika, anielską istotkę, która zawsze stanowi dla mnie najlepsze źródło inspiracji.

W efekcie do Waszej dyspozycji oddałem karty do zdjęć przepełnione kolorami, uroczymi postaciami, tak by spoglądając na zdjęcia z dzieciństwa łatwiej było nam sobie wyobrazić emocje i uczucia, które nam towarzyszyły. Podobnie jak w przypadku niebieskich i różowych kart jest 30. Dodatkowo otrzymujesz w gratisie obrazki kontrastowe by ćwiczyć wzrok swego malca.

karty do zdjęć

Odpowiedzią na drugą sugestie jest wersja tańsza. Okrojona została ona o kolory i większość stron jest czarno-biała. Ponadto by zmieścić się w budżecie otrzymujesz 32 strony na 16 kartach. Cały zestaw zamknięty w gustownej brązowej kopercie może stanowić fajny prezent dla nowego członka rodziny.

karty do zdjęć

Wszystkie karty do zdjęć możesz znaleźć na moim koncie Allegro. Zależy mi na bezpieczeństwie zakupów dlatego miejsce to na tę chwilę spełnia zapewne oczekiwania zarówno Twoje jak i moje. Mam nadzieję, że moja praca będzie doskonałą pamiątką z dzieciństwa.

karty do zdjęć

ZOBACZ RÓWNIEŻ WCZEŚNIEJSZE MODELE KART DO ZDJĘĆ MELLANDI